• ua
 • ru
 • ActivPanel® Titanium Pro
  для бізнесу

   

   
   
   

   

  Створена для великих компаній і маленьких офісів, націлених на ефективність і досягнення в процесах, використовуючи технології та інновації в бізнесі.
  Прискорюйте зустрічі, збільшуйте результати, об'єднуйте співробітників в офісі та за його межами.

  Ділові зустрічі стануть ефективними

  Економте 15% часу на організацію та проведення ділових зустрічей та нарад. Об'єднуйте співробітників в мітинг-румі й по всьому світу. Демонструйте презентації та діліться файлами з будь-якого пристрою учасників зустрічі, коментуйте, зберігайте, впроваджуйте... Звіти та плани на великому екрані ActivPanel® Titanium Pro ™ за лічені секунди. Без дротів і без метушні.

  Приступити до справ

  Обладнання, програмне забезпечення та можливості інтеграції ActivPanel® Titanium Pro™ були створені, щоб підвищити ефективність і творчий підхід до вирішення бізнес-завдань будь-якого масштабу та в будь-якій галузі.

   Вбудований повноцінний Android. Оптимізовано для Windows 10, MacOS, Linux і Chrome. Підключи будь-який пристрій.

  Три варіанти розміру інтерактивних дисплеїв для офісу будь-якого розміру, конференц-залу, навчального центру або робочого місця.

  Безліч портів, Wi-Fi та BlueTooth для підключення чого завгодно, від периферії до пристроїв співробітника.

  Всі бізнес інструменти доступні в один дотик

  Презентації та таблиці, звіти та аналітика, web-рішення і віддалений доступ в спеціальному зручному меню моментального доступу. Використовуйте CRM-системи для демонстрації команді всіх бізнес-процесів. Миттєво ставте завдання і призначайте виконавців в будь-якому зручному таск-менеджері. Вам також доступні будь-які офісні пакети та месенджери для повної безкомпромісності. Створюйте, демонструйте, діліться!

  Особиста і віддалена спільна робота

  Проведіть мозковий штурм і узагальніть інформацію з колегами по всьому світу. Поширюйте свої ідеї на найфункціональнішому у світі фліпчарті - цифровій Білій дошці. Зберігайте напрацювання на панелі або діліться в універсальному PDF-форматі з кімнатою переговорів або всім світом. Повністю захоплюйтеся команду в діалог, де б вона не перебувала - в офісі, вдома, в дорозі.

  Підтримує жести рук для навігації і ручки-стилуси для письма, малювання і стирання на екрані панелі.

  Завдяки технологічним датчикам руху, мультимедійна панель завантажується як тільки в кімнату входять люди.

  Моментальний доступ до необхідних бізнес-інструментів: Віртуальна дошка, хмарне сховище, таймер, запис екрану ін.

  Бачити краще. Розуміти глибше. Встигати більше.

  Безпека і простота в управлінні

  ActivPanel® Titanium Pro™ для бізнесу надійно і безпечно інтегрується в будь-яке технологічне середовище. А інтуїтивно зрозумілий інтерфейс означає менше божевільних дзвінків в ІТ-відділ під час важливих зустрічей. Керуйте своєю цифровою дошкою для бізнесу, так само як будь-яким ноутбуком або настільним комп'ютером.

  Замовте безкоштовну консультацію і ми надамо відповіді на всі запитання