• ua
 • ru
 • Гарантія і підтримка

  Гарантія

  Гарантія на інтерактивні панелі ActivPanel і аксесуари (комп’ютерні модулі OPS, саундбар ActivSound) складає 3 роки.

  Гарантія на інтерактивні дошки ActivBoard Touch складає 5 років.

  Гарантійний термін починає діяти з моменту введення пристрою в експлуатацію, але не пізніше 1 місяця від дати придбання. Введення в експлуатацію (монтаж, запуск, налаштування) повинно проводитися кваліфікованим персоналом або користувачем, якщо таке обумовлено договором та/або домовленістю з представником Promethean. Будь-яки дефекти, що сталися в результаті не вірного введення пристрою в експлуатацію, можуть стати причиною відмови у гарантійному обслуговуванні.

  Для підтвердження гарантії необхідно зареєструвати пристрій на офіційному порталі сервісної підтримки виробника Promethean. Реєстрацію пристрою здійснює уповноважений продавець або представник Promethean або користувач (за попередім погодженням із продавцем та/або представником Promethean).

  З будь-яких питань стосовно гарантійного та сервісного обслуговування необхідно звертатися до представника Promethean в Україні – ТОВ «Бі2Бі Солюшнз». Телефон (044) 466-65-52, e-mail: info@b2b-solutions.com.ua

   Ресурси

  Компанія Promethean є світовим лідером в галузі інтерактивних рішень для освіти. Інформацію щодо підтримки продуктів (інструкції, драйвери, відповіді на поширені питання і т.і.) можна знайти за посиланнями нижче:

  https://support.prometheanworld.com/
  https://www1.support.prometheanworld.com/ru/
  https://blog.prometheanworld.com/

  або звернутися до представника Promethean в Україні.

  Запит на консультацію або безкоштовну демонстрацію інтерактивних панелей

  м. Київ, бул. Лесі Українки, 34

  Пн-Пт: 10:00-19:00