• ua
 • ru
 • Умови використання сайту

  Умови використання сайту

  Справжні правила користування Сайт https://prometheanworld.com.ua/ (далі – «Сайт»), визначають умови користування сайтом, розроблені Товариством з обмеженою відповідальністю «Бі2Бі Солюшнз».

  Увага! Перед переглядом сайту уважно прочитайте умови цих Правил. Якщо Ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

  1. Загальні положення

  1.1. Всі права на Сайт належать ТОВ «Бі2Бі Солюшнз», (код 42628312) (далі – «Компанія»).

  1.2. Компанія рекомендує користувачам сайту ознайомитися з цими Правилами, а також Політикою Компанії по обробці персональних даних. Користуючись сайтом, ви підтверджуєте свою згоду з положеннями цих Правил, а також Політикою Компанії по обробці персональних даних.

  1.3. Компанія може в будь-який час змінювати умови, викладені в цих Правилах, і такі зміни набувають чинності негайно після їх публікації на Сайті.

  1.4. Ви зобов’язані ознайомитися з цими Правилами перед кожним використанням Сайту. Якщо Ви продовжуєте користуватися Сайтом після оприлюднення змінених Правил, це означає Вашу згоду на дотримання Правил з усіма його змінами.

  1.5. Якщо будь-які умови цих Правил або зміни до них неприйнятні для Вас, Ви можете не починати користування Сайтом або припинити користування Сайтом.

  1. Контент сайту

  2.1. Компанія дозволяє переглядати і завантажувати матеріали цього сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп’ютерних мережах забороняється.

  2.2. Матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Компанія не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг на цьому Сайті. Компанія в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті Компанія не зобов’язана оновлювати їх. Компанія ні при яких обставинах не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності, упущену вигоду і т.д.), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

  1. Зворотній зв’язок і коментарі

  Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагандує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення Компанія може видаляти без вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Компанія не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

  1. Повідомлення і розсилки

  Компанія може направляти вам повідомлення у відповідь на повідомлення (запити і скарги), спрямовані вами через форму зворотного зв’язку і в процесі замовлення товарів і / або послуг, при управлінні замовленнями, видачі товарів, надання послуг. Компанія здійснює передачу повідомлень у вигляді email-листів, повідомлень в Viber, SMS-повідомлень, повідомлень в мобільному додатку, повідомлень в веб-браузері.

  Компанія також може направляти вам інформаційні та маркетингові розсилки (новини, акції компанії, інформацію про акції, промокоди і знижки, персональні рекомендації, персональні знижки і пропозиції), які містять інформацію про товари і / або послуги, рекламні та комерційні пропозиції за такими товарами і / або послугами. Інформаційні та маркетингові розсилки здійснюються на основі передплати на розсилки, оформленої вами через Сайт або при замовленні товарів і / або послуг через Сайт. Компанія здійснює інформаційну та маркетингову розсилку у вигляді еmail-листів, повідомлень в Viber, SMS-повідомлень, повідомлень в мобільному додатку, повідомлень в веб-браузері. Ви можете в будь-який момент відмовитися від отримання інформаційних та маркетингових розсилок – через відповідні звернення на info@b2b-solutions.com.ua.

  1. Ці Правила повинні тлумачитися і застосовуватися відповідно до законів України. Будь-які спори щодо реалізації цих Правил будуть вирішуватися відповідним судом, розташованим на території України.
  2. Ви погоджуєтеся негайно повідомляти про будь-які порушення авторських прав за матеріалами сайту. У разі виникнення претензій з Вашої сторони про порушення авторських прав за матеріалами, які містяться на Сайті, будь ласка, повідомте нам за адресою info@b2b-solutions.com.ua.
  3. Інформація про продукти Promethean на даному сайті розміщена Компанією відповідно до маркетингових матеріалів на підставі Дистриб’юторської угоди між ТОВ «Бі2Бі Солюшнз» і Promethean Limited.

  Всі права на торговельні марки, знаки, торгові назви, фірмовий стиль або образ, згадані на цьому сайті, належать їх законним правовласникам.

  Відповідальність за достовірність всієї наданої на сайті інформації несе ТОВ «Бі2Бі Солюшнз».