• ua
 • ru
 • ЦЕНТР РЕСУРСІВ

  Посібники, ідеї, інструкції користувача  – ресурси для ефективної підготовки уроків та до уроків! Завдяки матеріалам цього розділу легко почати роботу з інтерактивним обладнанням Promethean – дізнатись про базові інструменти та отримати цікаві лайфхаки, що допоможуть розкрити потенціал обладнання в руках завзятого вчителя.

  ЦЕНТР РЕСУРСІВ

  Швидкий старт роботи з ActivPanel

  Все необхідне, щоб почати роботу з найсучаснішим обладнанням та програмним забезпеченням.

  ІНСТРУКЦІЇ З ВИКОРИСТАННЯ
  МУЛЬТИМЕДІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ PROMETHEAN

  Інструкція з використання дошки ActivBoard

  Розібратись і почати користуватись мультимедійною дошкою допоможе інструкція з використання ActivBoard. Інтерактивні дошки для класу від Promethean – прості та легкі у використанні навіть для новачка!

  Інструкція використання панелі ActivPanel

  Найсучасніше рішення для навчання на одному дотику вчителя. Інструкція допоможе почати роботу з інтерактивною панеллю ActivPanel легко та швидко. Не гай час – розбирайся, вчись та вчи інших! 

  Інструкція встановлення OPS модулю

  ІНТЕРАКТИВНЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

  Програмне забезпечення ActivInspire

  ActivInspire – це програмне забезпечення для створення і проведення уроків на інтерактивних дошках та панелях. ActivInspire надає великий набір інструментів для динамічних уроків, трансформує навчальний процес, роблячи його цікавим і захоплюючим для учня та сучасного викладача НУШ. Програмне забезпечення допоможе створювати навчальний контент для учнів початкових класів у зрозумілій формі.

  Інструкція з використання ActivInspire

  Для створення привабливих та корисних уроків ознайомтесь з PDF-інструкцією українською. Вона буде корисною для поглиблення знань та ефективно покращить навички користування програмним забезпечення.

  Відеокурс "Швидкий старт з ActivInspire"

  ГОТОВІ УРОКИ ТА ШАБЛОНИ ДЛЯ ACTIVINSPIRE

  Panel Management - віддалене управління обладнанням

  Panel Management – інструмент, що дозволяє об’єднати інтерактивне обладнання серії ActivPanel та керувати його оновленнями в єдиному середовищі. Відкривайте додаткові можливості, надавайте доступ вчителям та адміністраторам, віддалено та без турбот. Дивіться інструкцію з можливостями Panel Management
  Panel Managment

  Youtube Promethean UA

  Відеоканал українського представництва Promethean – це джерело корисних матеріалів для сучасного вчителя, що стоїть на шляху створення ефективного навчального процесу з використанням інтерактивного обладнання. Дивіться, пізнавайте, надихайтесь!

  Запит на консультацію або безкоштовну демонстрацію інтерактивних панелей

  м. Київ, бул. Лесі Українки, 34

  Пн-Пт: 10:00-19:00