• ua
 • ru
 • Управління панелями Promethean

  Promethean Panel Management заощаджує час, гроші і зусилля шкільних технічних адміністраторів, надаючи їм можливість централізовано і дистанційно керувати усіма інтерактивними дисплеями серії ActivPanel Elements в своїй організації.

  Адміністратори можуть забезпечити безпеку панелей серії ActivPanel Elements, а вчителі мають доступ до останніх версій мікропрограм, програмного забезпечення і додатків Classroom Essential Promethean.

  Управління панелями Promethean
  Реєструйте панелі і застосовуйте конфігурації віддалено

  З легкістю зареєструйте ActivPanels за допомогою мобільного супутнього додатка myPromethean або через хмарний портал myPromethean. 

  Портал також надає адміністраторам зручну панель управління, яку можна використовувати для створення та застосування конфігурацій панелей, включаючи управління живленням і мережеві налаштування, з будь-якого місця.

  Реєструйте панелі і застосовуйте конфігурації віддалено
  Легко переглядати інформацію про пристрій та користувачів
  Легко переглядати інформацію про пристрій та користувачів

  Портал myPromethean дозволяє адміністраторам відстежувати всі дисплеї серії ActivPanel Elements і користувачів, зареєстрованих у всій організації. 

  Переглядайте такі деталі панелі, як модель, серійний номер і версія програмного забезпечення, а також ролі користувачів і статуси облікових записів.

  Застосувати оновлення і підвищити безпеку

  Адміністратори організації або панелі, можуть швидко і легко розгортати віддалені поновлення через портал myPromethean, коли для серії ActivPanel Elements стануть доступні нові функції вбудованого ПО, програмного забезпечення і додатків Promethean. 

  Оновлення можна застосовувати, коли вони стануть доступні або у зручний для адміністратора час.

   

  Застосувати оновлення і підвищити безпеку
  Запит на консультацію або безкоштовну демонстрацію інтерактивних панелей

  м. Київ, бул. Лесі Українки, 34

  Пн-Пт: 10:00-19:00