• ua
 • ru
 • ВБУДОВАНІ ДОДАТКИ ДЛЯ КЛАСУ

  Представляємо вбудовані додатки інтерактивних панелей Promethean, що назавжди змінюють досвід та зручність проведення уроку в класі та на відстані.
  Встигайте більше, навчайте краще, розкривайте потенціал вчителя та кожного учня.
  Цифрова освіта, що несе користь та натхнення!

  Додаток ScreenShare
  Додаток ScreenShare

  ScreenShare – це додаток, що відображає зміст з екранів пристроїв учнів та вчителя на інтерактивній панелі й дозволяє керувати сенсорними інструментами панелі.
  Додаток працює як в класній мережі, так і з учнями, що навчаються на відстані. Підтримує одночасне підключення всього класу.
  Справжня магія цифрового навчання!

  Додаток Біла Дошка

  Додаток Біла Дошка (Whiteboard) дозволяє миттєво перетворити дисплей вашої інтерактивної панелі в чисте нескінченне полотно.
  Обирайте серед безлічі інструментів для додавання написів, малюнків й коментування, створення геометричних зображень під час презентації уроку, а також зберігання знімків екрану дошки для повторної взаємодії в класі або для надсилання учнями задля повторного опрацювання вдома.
  Один додаток замість сотень шкільних інструментів!

  Додаток Біла Дошка
  Додаток Таймер
  Додаток Таймер

  Додаток Таймер (Timer) чудово підходить для проведення вікторин і тестів, для надання студентам обмеженого часу для відповіді на питання або виконання завдання.
  Таймер застосовують для управління завданнями та оцінювання. Це зробить урок динамічним та додасть азарту будь-якому інтерактивному заняттю в класі.

  Додаток Рандомізатор

  Додаток Рандомізатор (Spinner) – це цікавий спосіб випадкового вибору предметів і гейміфікація уроків і навчання.
  З додатком Рандомізатор можна просто і швидко виконувати випадковий вибір елементів у вашому класі.
  Урок стане значно цікавішим, якщо виклик до дошки учнів буде відбуватися випадковим шляхом, завдяки використанню цього додатку.

  Додаток Рандомізатор
  Додаток Коментування та Скріншот
  Додаток Коментування та Скріншот

  Додаток Коментувати ідеально підходить для додавання приміток поверх будь-якого контенту, що відображається на екрані вашої панелі, надаючи вам змогу зробити записи всіх важливих моментів.
  Додаток  Захоплення (Скріншот) дозволяє зробити знімок всього змісту екрана, що зараз відображається на вашій панелі. Це зручно для долучення зображень до будь-якого матеріалу.

  Спробуйте ці та безліч інших можливостей мультимедійних панелей для школи ActivePanel, замовивши безкоштовну демонстрацію в помаранчевій формі нижче ⇓

  Запит на консультацію або безкоштовну демонстрацію інтерактивних панелей

  м. Київ, бул. Лесі Українки, 34

  Пн-Пт: 10:00-19:00