• ua
 • ru
 • Уявіть що сьогодні для письма на інтерактивній дошці та панелі не потрібно враховувати майже ніякі умови, а потрібно лише писати як на звичайній дошці. Уявіть що стилус пише, долонь стирає, палець обирає інструменти, а випадкові дотики не дратують. Це легко уявити адже це для нас природно.
  Саме такою створена унікальна технологія письма на інтерактивних поверхнях Vellum від Promethean.
  Це об’єднання високоточних сенсорів, складних алгоритмів обчислення які розуміють що відбувається на поверхні та досвіду мільйонів вчителів та учнів, яке дозволяє просто насолоджуватись природними рухами.
  Це програмне забезпечення яке постійно оновлюється та покращується прямо у вашому класному обладнанні.

  Vellum Writing Technology
  Vellum Writing Technology

  Vellum Writing Technology компанії Promethean виходить за рамки стандартних сенсорних технологій і забезпечує комплексну взаємодію – від настроюваної вбудованої операційної системи до кращих в своєму класі апаратних компонентів та додатків Promethean для створення програмного забезпечення. На відміну від традиційних сенсорних технологій, Vellum буде продовжувати розвиватися і вдосконалюватися з плином часу за рахунок оновлень, і кожен компонент Vellum оптимізований для надання справжнього і спільного досвіду написання для викладачів і студентів.

  Письмовий досвід без обмежень

  Оскільки ми знаємо, наскільки важливий досвід письма в класі, ми завжди прагнемо підвищити планку продуктивності за допомогою нашої технології письма. У серії ActivPanel Elements ми прагнули створити максимально можливий досвід письма. Об’єднуючи відгуки вчителів з новими інноваційними технологіями, ми розробили своє індивідуальне рішення. Кожен компонент Vellum був ретельно відібраний для створення оптимальної системи, і оскільки Vellum розроблений Promethean, ми можемо постійно оновлювати і покращувати якість написання.

  Письмовий досвід без обмежень
  Погляд всередину Vellum
  Погляд всередину Vellum
  Спеціально оброблене скло

  Спеціально оброблене скляне покриття створює гладке і комфортне відчуття з покращеними антиблисквівними властивостями для оптимального перегляду при різних сценаріях освітлення в класі.

   

  Удосконалені датчики і алгоритми

  Удосконалені сенсорні датчики і потужні алгоритми виявляють і обробляють інфрачервоні сигнали для високоточного визначення розміру і положення об’єкта.

   

  Спеціалізовані аксесуари

  Наші ручки і гумки без батарейок, спеціально розроблено на основі відгуків вчителів, працюють бездоганно зі склом панелі і забезпечують високу точність при низьких витратах.

   

  Завжди актуальна прошивка

  Мікропрограми ActivPanel Elements може оновлюватися з плином часу, щоб забезпечити швидке і точне виявлення сенсорних подій протягом всього терміну служби ActivPanel.

  Індивідуальна операційна система

  Налагоджена ОС Android ™ 8 оптимізована для забезпечення максимально можливої ​​обробки інформації, що відноситься до написання людини.

  Основні класні додатки

  Додатки, розроблені Promethean, такі як Whiteboard і Annotate, в повній мірі використовують кращі в своєму класі компоненти Vellum і можуть постійно оновлюватися.

  Переваги Vellum

  Основна технологія Vellum заснована на використанні інфрачервоного випромінювання для забезпечення високої точності виявлення дотиків. Виходячи за межі поверхневого інфрачервоного випромінювання, Vellum забезпечує розширені функціональні можливості і продуктивність – написання, коли ви кладете долоню на екран, або стирання за допомогою тильної частини, перо – для справжнього, плавного і майже бездоганного письма. На відміну від традиційних сенсорних ІК-технологій або інших сторонніх сенсорних технологій, які обмежуються скляними і сенсорними компонентами, Promethean забезпечує наскрізну взаємодію, роблячи запис на панелі по-справжньому цільним.

  Переваги Vellum
  Vellum для вчителів і студентів
  Vellum для вчителів і студентів

  Технологія написання від Promethean – Vellum забезпечує справжній досвід написання без обмежень, дозволяючи вчителям і учням писати впевнено, плавно і природно. Написання швидке і точне і працює так, як очікувалося. Ручки пишуть, пальці торкаються, а долоні стирають * – це все одно що писати на сухий дошці, тільки краще.

  * Залежить від моделі

  Vellum для шкіл і ІТ-адміністраторів

  Школи та ІТ-фахівці можуть бути впевнені, що вони отримують кращий досвід написання, доступний протягом всього життя серії ActivPanel Elements. Завдяки Vellum можливість легко виконувати оновлення програм, операційної системи і програмно-апаратних засобів Promethean означає, що досвід написання стане тільки краще з часом і поліпшить адаптацію вчителів і учнів.

   

  Vellum для шкіл і ІТ-адміністраторів